Kock extra till Simgolf Malmö
18 Mar 2023
PUBLICERAD: 18 mars 2023 | SÖK JOBBET SENAST: 17 april 2023 | KOMMUN: Malmö | YRKE: Kock, à la carte | ANTAL PLATSER: 1| Källa: Arbetsförmedlingen
Nu ska vi utveckla konceptet till Sportsbar med Shufflebord, Dart, Biljard mm. samt att vi kommer visa sport av olika slag på våra simulatorskärmar.
Därför behöver vi nu öka upp med en kock/kallskänka som kan jobba deltid/extra för att möta efterfrågan.
Som kock kommer du att arbeta med vår chefskock Jimmi och tillsammans ska ni utveckla och styra upp menyer till sportsbar konceptet som vi startar upp i april.
Utöver det sedvanliga kommer vi även att anordna golfturneringar, events, temadagar med bufféer och brunch.
Det finns många möjligheter för dig som är intresserad av att göra detta center till en social och mysig plats för människor.
Varmt välkommen med din ansökan redan idag!
Mika och Carsten
Våra öppettider är 10.00-22.00, (kan komma att utökas till 23.00) alla dagar så det betyder helger och kvällar!
18 Mar 2023
Relaterade artiklar
Mest lästa
Tidningen

Prenumerera och ta del av branschnyheter, analyser, nya projekt, affärer och människorna bakom.
Läs mer
-
Malmö Öl- & Whiskyfestival arrangeras i helgen
Nytt för i år är att...
-
Restaurang Rummel öppnar i den nybyggda paviljongen
"Fastigheten är på en unik tomt och den har en speciell karaktär"
-
Pinchos vinnare av Guldnoten 2022
"I år fick vi in flera spännande nomineringar från allmänheten"
-
Spendrups Signatur – ny svensk hållbar premiumlager
"Framför allt är vi glada att det är inom ramen för just odlingsprogrammet Klimat & Natur"
-
Hotel Montagne blir nu medlemmar i Countryside Hotels
"Det var vårt förstahandsval"
-
Ny växtbaserad meny lanseras hos Burger King
"I kombination med smaken av flamegrillat smakar de så gott att konsumenterna inte kommer att reflektera över att de är växtbaserade"
-
Fåret Shaun-övernattningar lanseras i Skånes Djurpark
"Att bo i Shaun’s Wagons är mycket mer än ett boende"